Sıkça Sorulan Sorular

Neden sizi tercih etmeli ve güvenmeliyim ?

Bize vermiş olduğunuz  çalışmalarınızı bütçenizi aşmayacak şekilde en uygun fiyatlarla, %100 müşteri memnuniyeti ile  teslim etmekteyiz. Özellikle ilk aşamalarda güven eksikliği söz konusu olmaktadır, haklısınız. Ancak firmamız kurumsal bir firmadır ve internet üzerinden hizmet vermemiz dışında yerimiz İstanbul’dadır.

​Akademik düzeyde olan hocalarımızla yapıcağınız danışmanlık hizmetinde özgün, özverili ve zamanında bir yazı oluşturulması esas alınmaktadır. Bünyemizde yer alan hocalarımızla yalnızca bu çerçeve içerisinde çalışmaktayız.

Hangi gün ve saat aralığında çalışıyorsunuz?

Hafta içi  9:00 ile 21:00 arasında cumartesi günü ise 9:00 ile 15:00 arasında hizmet vermekteyiz. Ancak mevcut öğrencilerimizin çalışmalarında aksatma yaşanmaması arzu etmemiz nedeniyle mail üzerinden 7/24 hizmet vermekteyiz.

İletişime geçtim ne zaman cevap verirsiniz?

Herhangi bir yoğunluk olmadığı durumlarda sizinle hemen irtibata geçmekteyiz. Yoğunluk zamanlarında dahi sizi fazla bekletmemeye    özen göstermekte, bu duruma fazlasıyla dikkat etmekteyiz.

Çalışma saatleri dışında nasıl ulaşabilirim?

 İletişim kısmında yer alan whatsapp numarasından,  mail üzerinden mesaj atabilirsiniz. Sizlere mesai saatleri içerisinde  geri dönülecektir. Mail sistemimiz 7/24 cevap verilmektedir.

Çalışmamın süreci nasıl işlemektedir?

Çalışmanız sizlere bölüm bölüm gönderilmektedir. Burada asıl amaç, çalışmada yapılması gerekilen değişikliklerin yapılması ve sizin onayınızla devam edilmesidir. Sizden onay almadığımız sürece çalışmanıza devam etmemimiz herhangi bir anlamı olmayacaktır. ​

Çalışmamı yapacak olan hoca seçimi nasıl olmaktadır ?

Sizin alanınıza göre hoca seçimi yapmaktayız. Bu nedenle sizden bölümünüz hakkında ve hangi alandaki hocaların yapabileceği hakkında bilgi  alındıktan sonra yalnızca istediğiniz alandaki hocalara yönlendiriyoruz. Hocalarımız kendi alanlarında uzman, deneyimli ve yalnızca akademik düzeyde hocalardan oluşmaktadır.

Çalışma Devamında ya da bitiminde değişiklik yapılması gerekiyor, süreç nasıl olmaktadır?

Çalışmanız ile tamamiyle biz sorumlu olmaktayız. İstenilen değişiklikleri bize ilettiğiniz taktirde hocamız tarafından en kısa sürede düzenlenip size gönderilecektir. Çalışma sürcinde bitiminden sonra 1 ay içerisinde hocamızın sorumlulğunda olan çalışmalar ücretsiz sağlanmaktadır. 1 aydan sonra yapılacak olan tüm düzeltiler hocamızın incelemesi sonucunda ücretli ya da ücretsiz olabilmektedir.

Ücretlendirme nasıl olmaktadır?

Çalışmanızın konusu, bölümünüz, zaman kısıtlılığı, intihal (alıntı) oranınız, Sizlere en doğru sonuçları piyasaya göre en uygun fiyat garantisiyle sunmaktayız. Çalışmanızın süreci içerisinde belirli oranlarda taksitlendirme yapmaktayız. Çalışmanıza başlamadan önce lisans ve yüksek lisans çalışmalarında 200 tl, doktora çalışmalarında 350 tl başlangıç  ücreti alınmaktadır. Böylelikle size çalışmanızın başlangıç kısımlarını iletmekteyiz. Daha sonraki kısımlarda sizinle görüşülerek ücretlerinizde sizin isteğiniz şekilde taksitlendirme sağlanmaktadır.

Çalışmamın bitimine kadar mı ilgilenmektesiniz?

Teslim edip siz ilgili birimlerden onay alana kadar irtibat halinde olmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalardan siz onay alana kadar  tamamiyle biz sorumluyuzdur. Çalışma tamamlandıktan 3 ay sonra çalışma sorumluluğumuz tamamen ortadan kalkmaktadır. İşbu sözleşmesine göre 3 ay içerisinde ücretsiz değişiklik talepleriniz yerine getirilmektedir.

Ücret İadesi Var mı?

Tez yazdırma sürecine başlamadan önce belirttiğiniz talepler doğrultusunda çalışmanızı sonlandırma zorunluluğumuz tüketici haklarına göre bulunmaktadır. Çalışmanız talepleriniz doğrultusunda iletilmediği takdirde karşılıklı görüşmeler sonucunda ücretin belirli bir kısmı ya da tamamı iletilmektedir. Başta ilettiğiniz şartlara göre iletilen ve tamamlanan çalışmanızda İşbu sözleşmesi gereği para iadesi yapılmamaktadır. Çalışma size ait olmaktadır. Çalışma tamamlandıktan sonra yapılacak olan ekleme, değişiklik çalışma süreç bitimine dahil olmamaktadır. Hizmet, işbu sözleşmesi gereğince hizmet sağlayıcıya kullanma, çabuk tüketilme, işe yaramayan/yarayamayacak durumlarda iade etme durumunun sağlanamadığı belirtilmiştir.

Ayrıca iş tamamlandıktan 2 ay içerisinde belirli bir kısım ödeme yine yapılabilmektedir; KDVK nun 35 inci maddesi hükümleri olmakla beraber (1/C- 2.1.4) düzeltme işlemleri bölümünde,

Hizmetin bir kısmının tamamlanmaması, hizmetin sözleşmede belirtilen evsafa uymaması ve benzeri nedenlerle tevkifata tabi işlem bedelinde sonradan bir azalma meydana gelmişse, azalma miktarı ile ilgili olarak mal iadelerine ilişkin açıklamalara göre işlem yapılacağı belirtilmiştir.